preloder

Czym więcej kilometrów pokonujesz tym więcej możesz oszczędzić. Jeśli jesteś statystycznym Polakiem i rocznie przejeżdżasz 20 tys km, kurs eco driving pomoże wygenerować oszczędności wystarczające na darmowe wakacje last minute! Jesteśmy specjalistami i dzielimy się wiedzą. Wystarczy kilkugodzinny kurs, żebyś zmienił spojrzenie na jazdę i zoptymalizował wydatki ponoszone na utrzymanie samochodu. Każdy świadomy kierowca powinien dostosować styl eko jazdy do swojego samochodu, umiejętności, warunków drogowych i atmosferycznych.

Szkolenie eco drivingu w naszym wydaniu, wprowadza zmiany po których nie będziesz marnował paliwa. Nie uczymy radykalnych sposobów dających oszczędności w postaci kilku kropel. Podchodzimy życiowo do tematu jazdy samochodem i tak jak ty lubimy słuchać dobrej muzyki oraz używać klimatyzacji.

Zapisz się na szkolenie już dziś i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Posiadamy mobilną infrastrukturę pozwalającą na rozbudowanie szkolenia o nowe moduły. W naszym parku maszyn znajduje się:

symulator dachowania

– symulator zderzenia

– mobilna mata poślizgowa

– symulator przeciążeń

opony poślizgowe

troleje

– i wiele innych atrakcji motoryzacyjnych